Hawaii vacation.

First photos from vacation in Hawaii. I will try to get more of them, but somehow I am now totally without resources, so I find it harder to get photos. So far I have added to the gallery what I found. :) Otherwise, in some photos it seems to me that Jessica has a tummy. It is not possible to see it from the 14th of July, but in the pictures from the 15th it is a bit visible. I don’t know what it is, as if Jessica is definitely not the next baby, I wish her much. But maybe she just ate more: D Well, it just seems to me that this year on vacation in Hawaii too much cover and usually wearing a swimsuit or scarf. So I do not know I will see…

2 Comments on “Hawaii vacation.”

  1. Já už to chci vědět jestli fakt čeká nebo ne :D No uvidíme časem. Jsem ráda, že jsou zas fotky na dovolené, všude jí to hrozně sluší :)

  2. RE: No kromě toho se na většině fotkách mračí a myslím si že to musí být hrozně nepohodlné pořád se hlídat, ted myslím ty druhé fotky kde se furt jen zakrývá a ani si nezaplavala.. nevím proč se takhle otravovat proč to skrývat když to stejně každej uvidí pač ty tři fotky kde to vidět je a dost se prostě objevily :D :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *