Hawaii (July 2016)

I feel like it is every year that Jessica and her family go to Hawaii, but this year I think it’s probably there. : D I think she was there sometime at the beginning of the year (or at the end of last year? Or was it another time? Damn, I’m kind of getting involved: D), then during my birthday on a ladies ride and then on vacation with my family, but it is good that he relaxes and that he is also a bit more with his family. Photos from the last three days have appeared, but there are still some. And I have to say that it is obvious that Jessica really works and works hard every day. :)

2 Comments on “Hawaii (July 2016)”

  1. Jojo, jezdí tam často, hlavně už jsem zaregistrovala, že mají moře vždy 3x ročně :D minimálně. Někdo na pp napsal komentář: “Jessica Alba´s bikini photos? Tradition” :D A tak to taky je, vždy se na její fotky těším, je krásná. Ty plavky s ananasama jsou prostě boží!:D

  2. jo taky jsem si říkala že je tam letos nějak často! se jí na Hawaii nějak moc zalíbilo…no nedivím se jí protože já jí tu jen tiše závidím!:o)) měla pokaždé skvělý plavky ale nejvíc se mi líbí ty fialový!:o)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *