New hosting, new start.

We have a new name, new hosting and new layout. Layout arrived again at the time when something is leavigne and closing. At the last site about Jessica (lovely-jessica), I’m also going to present the new layout, but the site was cancel, so I didn’t have a change to show new layout to the world. Then I got another website about Jessica, it was my heart thing, I always watched and loved this site. And after fex months hosting Starszz canceled and deleted all, and they ended all their existence. I know it happens sometimes, I can’t do nothing with it. And also I didn’t have time to do everything and introduce a new layout. Summer layout. Anyway, I think I found new hosting and hopefully they will last a little longer. I’ll try to finish everything here, I still have to add advertising to menu and into the gallery, plus I have to do new menu (when I found how I can do it, lol), and so on and so on. So keep all patience with me. Fingers crossed. See you soon with some news.

3 Comments on “New hosting, new start.”

  1. jsem ráda že se ti podařilo web zachránit. Jako jsem si už říkala že to snad není možný jakou máš smůlu. Ale dopadlo to dobře což je skvělý!:o)

  2. To je dobře že dali alespoň šanci aby si všichni mohli svoje stránky zachránit. A když už jsi to dělala tak si určitě brzo vzpomeneš jak na to.:o)

  3. Ty máš s tou stránkou pořád nějaké starosti. Hlavní ale je, že si se jen přestěhovala a nepřišla jsi o všechny ty fotky. Snad se s tím vším brzy popereš. Nový layout je úplně krásný:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *