Hawaii (July 2016)

Mám pocit, že je to každý rok, co Jessica s rodinou vyráží na Havaj, ale letos je tam podle mě asi nějak často. :D Myslím, že tam byla někdy začátkem roku (nebo koncem loňského roku? Anebo to bylo jindy? Sakra, už se mi to nějak začíná plést :D), pak během svých narozenin na dámské jízdě a pak teďka na dovolené s rodinou, ale je dobře, že si odpočine a že je také o něco více se svou rodinou. Objevily se fotografie, ze tří posledních dnů, ale přece jenom nějaké jsou. A musím říct, že je vidět, že Jessica na sobě opravdu každý den maká a dře. :)

Jojo, jezdí tam často, hlavně už jsem zaregistrovala, že mají moře vždy 3x ročně :D minimálně. Někdo na pp napsal komentář: “Jessica Alba´s bikini photos? Tradition” :D A tak to taky je, vždy se na její fotky těším, je krásná. Ty plavky s ananasama jsou prostě boží!:D

jo taky jsem si říkala že je tam letos nějak často! se jí na Hawaii nějak moc zalíbilo…no nedivím se jí protože já jí tu jen tiše závidím!:o)) měla pokaždé skvělý plavky ale nejvíc se mi líbí ty fialový!:o)

Add new comment